Alleen maar witte elegantie in deze 3e funfold kaart. Soms is het gewoon genoeg 1 kleur. En mooi wit is niet lelijk zeggen we dan wel eens. Ik was geïnspireerd door een uitleg van Lisa Curcio, collega Stampin’ Up! demonstratrice uit Amerika, van een pop Up element. Ik heb deze inspiratie omgebouwd tot onderstaande kaarten.

Maart heb ik bestempeld als de maand van de funfold kaarten. Deze week deze witte uitvoering. Deel 3 al weer. Heb je de andere voorbeelden gemist? Kijk dan zeker de vorige blogberichten even terug. Vandaag een combinatie van witte elementen. Niets moeilijks, alleen even precies werken. In het filmpje leg ik het stap voor stap uit.
Een paar maten die handig zijn. Kijk wel welk “pop-Up” element jij gebruikt. Misschien is iets groter of kleiner mooier.
Een basis kaart van 10,5 x 29 cm, rillen op 14 ,5 cm;
Oplegvel van 10 x 14 cm
Twee elementen voor het mechanisme:
1. 5 x 10 cm, rillen op 2,5 en 5 en 7,5 cm
2. 2,5 x 5 cm, rillen op 2,5 cm
Kijk voor de plak instructies even naar het filmpje.

Goede stansen om het vlak mee te maken zijn bijvoorbeeld de Rectangle Stitched Framelits Dies, 148551. De bloemen zijn van de Dainty Delight dies, 160674. Ik heb gewerkt met Basic White papier.






De komende weken kunnen de openingstijden van het atelier aangepast zijn. Hou de site in de gaten. Of contact vooraf even om teleurstelling te voorkomen.






