Wat is tijd leren vliegen? Wie heeft dat geleerd? Ik zou liever leren hoe je de tijd iets minder kan laat vliegen. Jij ook? Want ik weet soms niet waar de tijd blijft. Hij vliegt inderdaad voorbij. Hoogste tijd dus om aan de slag te gaan.

Wat was het weer een leuke week. En nu is het zaterdag als dit bericht de lucht in gaat. Ik doe mee met een Facebook hop van de Dreamgirls groep. Een gezellige groep Stampin’ Up! collega’s die samen een hop organiseren. Na een geslaagde Demo dag hebben we wat krachten gebundeld. Samen weet je meer dan alleen en kan je elkaar helpen en versterken. Vandaar mijn deelname aan deze Dreamgirls hop. Op mijn Facebook pagina vind je de linken naar de collega’s. Het nadeel van Facebook is dat ik je niet naar een bericht kan linken. Lees je dit op een later moment dan zal het lastig terug te zoeken zijn. Het is niet anders……

Welkom bij de Facebookhop van de Stampin’Up! Dreamgirls. Klik op onderstaande link om naar mijn teamgenoot Miranda Wijmer – Westerhof te gaan: https://www.facebook.com/mirandawijmer
Wij werken deze maand met het thema “Kadoosjes”.
Dit kado doosje heeft een hele leuke deksel. In de deksel zit een schud element. Hoe ik dit doosje gemaakt heb kan je zien in de video die over 2 weken live gaat. Dan hebben we namelijk met diezelfde groep een YouTube hop. We hoppen wat af. Zaterdag 27 mei vind je de uitleg terug op mijn kanaal.

Voor dit doosje heb ik gebruik gemaakt van de stansen van de set Blij en bloemrijk. Die geweldige ringen kan je voor zoveel dingen gebruiken. In dit blog bericht meer inspiratie met deze set.
De stempels en stansen decoratie die ik gebruikte voor de deksel van dit doosje zijn van de Earthen Textures. De set waar ik het komende jaar weer extra veel mee ga doen. Ook dit jaar probeer ik zoveel mogelijk te verzamelen op een pinterest bord. Volg je dit bord gelijk ook?
In de facebook live van donderdag 11 mei maakte ik deze collage kaart. De opname met vele tips kan je hier terug kijken door op de foto te klikken .




Deze week hebben ook weer velen de weg naar het atelier weten te vinden. Wat was het weer gezellig. Stempelaars van ver en dichtbij. Stampin’ Up! Tulpenteam leden ook nog op de speciale team ochtend.
Op mijn socials deel ik regelmatig foto’s van cursisten en de activiteiten in het atelier. Onder aan deze pagina vind je de linken naar deze media.

Wil je op de hoogte blijven de wat er te doen is in atelier bij Ellen? Meld je dan via de contactpagina aan voor de tips. Mis je niets meer.
Bedankt voor je bezoek aan dit blog. Veel plezier als je nog naar collega’s gaat hoppen.




