Schoonmaken, maar dan wel leuk: Home to roost met inkt en bleekwater techniek.

Ik ben Ellen

Ik vind het superleuk om anderen mee te nemen in hun creatieve reis en mijn eigen creatieve tandwieltjes staan nooit stil. Op mijn blog post ik creatieve uitspattingen die ik jou ook graag leer.

Nieuwste blogs

Alle categorieen

Schoonmaken, maar dan wel leuk: Home to roost met inkt en bleekwater techniek.

Vandaag een witte kip!

2019 03 112B17.07.01 1

De kaart wordt in lagen opgebouwd. De blauwe achtergrond maak je door het papiertje door een waterig inktlaagje op een matje/glasplaat te halen. Druk je inktkussen af en spray er wat water op. Haal het papiertje door het kleurpallet tot je tevreden ben over het resultaat.

2019 03 112B16.40.46
2019 03 112B16.45.49
Iedere kaart wordt anders. Laten drogen. Hierop met Stazon een kip en grassen afdrukken. 
Vervolgens ga je de kip wit maken door met een (oud) kwastje en bleekwater de kleur weg te “poetsen”. Soms duurt het even voor de kleur verdwijnt. Beetje geduld hebben. 
Werk de kaart af met een tekstje en design papier.
Veel plezier en inspiratie. Wil je meer weten over de gebruikte materialen of technieken. Ik adviseer je er graag over.
De Home to Roost set is alleen in de SAB periode tot eind maart 2019 te “krijgen” bij een bestelling van 60 euro.
Liefs Ellen.

Leuk dat je mijn blog bezoekt! Heb je vragen? Mail me gerust. 

En wil je meer tips van mij lezen en op de hoogte blijven van de activeiten van bij Ellen? Meld je dan aan voor mijn nieuwsbrief.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *