Een paperclips sieraad, wat is dat nu weer denk je wellicht. Nou soms kom je op het internet iets tegen en dan raakt het je. Dit is weer zoiets. Ik heb er inmiddels al vele gemaakt. In diverse varianten. Ze zijn mooi, handig en geweldig om te maken. Iedereen kan dit.

Kijk naar de foto’s, het filmpje of de handige beschrijving. Ga er lekker mee aan de slag. Veel plezier!
Je gebruikt de spullen die je in huis hebt. Geen pons? knip een rondje uit, of een rechthoekje of een vierkantje. Laat je fantasie gaan. Liever samen aan de slag? Binnenkort staat dit op de agenda in het Crea Café. Gezellig in het atelier aan de slag op woensdagavond of vrijdag overdag. Kijk wel even op de site voor de vrijdag. In april is het atelier soms gesloten omdat ik dan een leuke tour verzorg.

Deze paperclips heb ik gemaakt voor de vele Stampin’ Up! collega’s die ik de komende dagen ga ontmoeten in Rotterdam. We hebben ons jaarlijkse feestje: #StampinUpOnStage. Ruim 800 collega’s, vooral uit Europa ga ik zien. Je hoort er later meer over. Ik heb er geen 800 gemaakt hoor. Ruim 50 vond ik meer dan genoeg….

In het filmpje bevestig ik het lintje met een extra touwtje. Als je het lintje dubbel vouwt en door de clip doet en daarna een lus over de clip maakt heb je ook een leuke knoop. Gewoon verschillende manieren proberen.

Om het helemaal een leuk cadeautje te maken heb ik er ook een korte beschrijving bij gemaakt. Ik deel de combinatie uit op On Stage. En ik heb er ook nog een aantal voor in het atelier. Dus kom je binnenkort langs? Wie weet heb ik er ook nog eentje voor jou liggen? En ik denk dat er een leuke make and take van gaat komen. Wordt vervolgd!

Vind jij deze set ook zo mooi? Je vind het terug op pagina 41 tm 43 van de Stampin’ Up! voorjaarscatalogus. Ik heb er ook een leuk workshop pakket mee gemaakt. Het Kies voor kleur pakket. Je kunt kiezen uit de online only variant, voor 12,50 heb je 3 fantastische workshops. Of je kiest voor het pakket met de materialen erbij. De stempels en stansen kan je er natuurlijk apart bij bestellen.

Leuk dat je mijn blog bezocht. Heb je je al geabonneerd op de nieuwsbrief? Dan mis je niets meer van de activiteiten van bij Ellen.




