De maand om even pas op de plaats te maken. Of ga je juist beginnen aan een nieuw avontuur?
Aan de slag met het nieuwste Kies voor kleur Workshop pakket Season of Chique?
Of stap je deze maand in het Super leuke Stampin’ Up! Tulpenteam? Deze maand extra veel extra’s om te besteden.
Voor iedereen zal het anders zijn. Na een aantal drukke weken is het voor mij even reorganiseren en weer nieuwe dingen opstarten. En ook nog even er tussen uit. Heerlijk. In dit bericht nieuwe dingen, die lees je eerst en daarna ook nog een paar foto’s van leuke eerdere activiteiten.

Hoogste tijd om een nieuw pakket te maken. In het pakket 3 nieuwe projecten. Veel mooie Stampin’ Up! materialen en uitleg. Op papier en video. Hier lees je er alles over. En heb je interesse reserveer dan snel, in ieder geval voor 12 oktober. Weet je trouwens dat ik iedere week op mijn sociale media een bericht post gemaakt met deze bundel, de Season of Chic bundel van Stampin’ Up! heb je hem nog niet…… In dit Season of Chic blog bericht vind je ook veel foto’s. En op het pinterest bord wordt het ook steeds aangevuld. (binnenkort echt aangevuld)
Dan zijn er weer veel nieuwe workshops gepland. Natuurlijk de “vaste” items, de crafting momenten op Woensdag avond, van 19-21 of vrijdagmiddag van 13.30-15.30 uur. Kom ook gezellig langs.
En ja wat is er de afgelopen periode nog meer gebeurd:
Een geweldige 2e Craftmarathon. Een hele dag, van 8 tot 8, met 15 meiden samen aan de slag. Karin met de catering en de rest met creatieve momenten. We hebben genoten. Een paar reacties van de deelnemers: “Het was geweldig, zo genoten!! Echt een inspirerende en waardevolle dag. Maar het houdt niet op begrijp ik, veels te gek hoor“. en “Bedankt voor de leuke dag” en “Volgende editie “crafcamp” met tentjes en campertjes, lange tafels etc. “ en “Het was super gezellig, tot de volgende keer allemaal” en “Wat een leuke gezellige dag. Ik heb genoten en lag op tijd in mijn bed….Bedankt voor een super crafting marathon”

En dan hebben we natuurlijk ook alle Creatieve advent pakketten gemaakt. We zijn inmiddels begonnen en iedereen is er lekker mee aan de slag. Een berg werk met een geweldig resultaat. Op de foto een deel van de pakketten.

Misschien wordt je van al deze berichten wel heel erg blij en wil je echt zelf aan de slag. Stampin’ Up! heeft voor oktober een geweldige starter kit actie samen gesteld. Jouw investering is € 129,= euro en je mag voor € 207,= euro aan materialen uitkiezen. Echt te gek. Wil je er meer over weten? Neem graag contact met me op. ( info@ellenliefting.nl)

Deze onderste kaart maakte ik tijdens een live opname. Je kan de opname waarin ik alles uitleg bekijken door op de foto te klikken.





