
De lente zit in de lucht, voel jij het ook? En dan krijg ik zin in mooie lichte pastel kleuren. En bloemen zoals tulpen. En kuikentjes en wat al niet meer. Waar krijg jij zin in?
Wat leuk dat je op mijn blog bent. Dit keer weer een leuk bericht met vele mogelijkheden voor meer inspiratie. Dit bericht is een onderdeel van een bloghop van Nederlandse Stampin’ Up! collega’s. We gaan je allemaal inspireren rond het thema lente. Ieder op haar eigen manier. Hop gezellig door naar Elly Rijnvis van Papier Plezier . Veel plezier. Lees vooral ook even door, want ik laat je vele mogelijkheden zien met een leuke stempel en een stans in de hoofdrol.

Van deze kaart krijg ik dus een ultiem lente gevoel. Fris geel, So Saffron in combinatie met lente groen, Granny Appel Green en wit. Herken je het gevoel? Ik heb de stans van de Picture This stansen als mal gebruikt om over te sponsen. Moeilijker hoeven we het niet te maken. Gebruik de geweldige Brushes en je krijgt de mooiste kleurverloopjes. Wel tussendoor even schoonvegen. Dan nog even de stans gebruiken om wat rondjes uit te stansen en je maakt de kaart helemaal af. Het losse bloemetje op de cirkel is van dezelfde stempel echter hier is alleen de bloem ingekleurd met een write marker waardoor je ook details af kunt stempelen.

Dat er nog veel meer mogelijkheden zijn met deze stempel laat ik je graag zien met deze foto’s. Ook heb ik met deze materialen gewerkt tijdens een Live opname. Die kan je terugkijken door op de foto van de film te klikken. Abonneer je dan gelijk even op mijn YouTube kanaal, dan mis je geen uitzending meer. De uitleg van de foto’s hieronder krijg je dus in deze opname.









Deze week leek het wel een beetje zomer. Om rust in mijn hoofd en inspiratie te krijgen trek ik er dan soms een dagje op uit. Ik pak mijn creatieve materialen in, nou ja ik maak een keus en ga in de natuur aan de slag. Wat is dit geweldig. Ik realiseer me wel dat ik een geluksvogel ben dat ik dit kan doen. Flexibele werktijden zullen we maar zeggen.
Heb je al genoeg lente gevoel? Kan vast nog wel iets bij. Neem gezellig even een kijkje op de blogberichten van mijn Nederlandse Stampin’ Up! collega’s. Veel plezier!
Elly Rijnvis – Papier Plezier ;
https://www.ellycreatecardsgiftsandmore.nl/stampinup-hollandse-lente/
Ingrid Heijnen – Koru Creativitijd;
https://korucreativitijd.weebly.com/creativitijd-blog/leve-de-lente
Annette Koolmees – Kreaneeltje
https://kreaneeltje.blogspot.com/2022/03/stampin-up-geluksbrengertjeshello.html
Jacqueline Bobeldijk – Stempel Hotspot Zaandam
https://stempelhotspotzaandam.blog/?p=1962
Lotte Noordzij-Walther – A Lotte Stamping Fun
https://alottestampingfun.nl/lente-bloghop-nl-demonstrator-group/
Ellen Liefting – Crafting bij Ellen <<<<<<<< je bent nu hier!
Natuurlijk kan je veel van wat ik heb laten zien met andere stempels en producten ook maken. Of iets wat erop lijkt. Toch laat ik even in dit overzichtje zien wat ik gebruikt heb. Misschien wil je iets meer over iets weten? Ik lees het graag.
Product ListZoek je nog meer inspiratie? Neem dan bijvoorbeeld een kijkje in dit blogbericht van het #projectTulp. Hierin laten vele leden van het Stampin’ Up! Tulpenteam voorbeelden zien met onder ander het viooltjes papier. Deze pakketjes zijn ook nog te koop, zolang de voorraad strekt.










